Individuální kurzy

Individuální kurzy

Individuální kurzy jsou navrženy speciálně pro ty, kteří si přejí osobní přístup. Trvají 45 minut a jsou zaměřeny na ústní a/nebo písemné dovednosti, dle Vašich potřeb a oblasti odborných znalostí.

Intenzitu, úroveň a frekvenci tohoto kurzu přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům. Pro stálý posun ve výuce doporučujeme jednu hodinu týdně, ale možné se dohodnout na intenzivnějším průběhu.

Kurzy mají minimálně 10 hodin a konají se po celý rok, a to i během prázdnin v naší škole nebo v prostorách Vaší společnosti či organizace v závislosti na Vaší dostupnosti.

Jazyky

Angličtina / Němčina / Ruština / Norština / Francouzština / Italština / Španělština / Čeština pro mezinárodní posluchače

Tempo učení: hodiny po 45 minutách

Datum zahájení a ukončení: dle Vašeho výběru

Cena

285,– Kč/hod. (45 minut – český lektor), 380,– Kč/hod. (45 minut – rodilí mluvčí) – cena zahrnuje obsah přizpůsobený Vašim osobním požadavkům, výuku zajišťovanou kvalifikovaným lektorem a možnost nechat si na začátku a na konci cyklu provést hodnocení, které Vám ukáže Váš pokrok. Učební materiály nejsou v ceně zahrnuty, je ale možné si je zakoupit v naší škole.

Přihláška